Инверторен Климатик Kaisai Geo KGE-12GRHI / KGE-12GRHO, 12000 BTU, Клас А+++
- Наличност: В наличност
- Модел: Geo KGE-12GRGI / KGE-12GRGO
- Марка: Kaisai
- Охлаждане SEER: 8.50
- Отопление SCOP: 4.60
- Стандартна гаранция: 36 месеца
Купи с
13 x €38.44 (13 x 75.19 лв.)
|
|
12 x 81.68 евро |
Описание
ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН НА РАБОТА
Климатикът работи на охлаждане при външна температура от -15 до +50°C и на отопление при външна температура от -25 до +24°C.
СЕЗОННА ЕФЕКТИВНОСТ ПРИ ОХЛАЖДАНЕ И ОТОПЛЕНИЕ
Моделът Geo KGE-12GRGI / KGE-12GRGO разполага с енергийна ефективност при охлаждане Клас А+++/SEER 8.50 и при отопление Клас А++/SCOP 4.60.
KAISAI GEO
Най-висок клас енергийна ефективност
Перфектната комбинация от модерен дизайн и най-висок енергиен клас – А+++ в режим охлаждане и А+++ в режим отопление
Стенният климатик KAISAI Geo е перфектна комбинация от модерен дизайн с най-висок клас на енергийна ефективност A +++ в режим на охлаждане и A +++ в режим на отопление.
Използвайки специализирана филтрация, климатикът не само охлажда и отоплява, но и ефективно пречиства въздуха. Филтърът със студeна катализация пречиства въздуха от вредни химикали и газове като въглероден оксид, сероводород, амоняк, бензен и формалдехиди. Функцията за пречистване на въздуха се допълва от Био Хепа филтър, който ефикасно улавя до 99% от праховите частици, вируси, гъбични клетки и бактерии с размер по-малък от 0.3 микрона.
Благодарение на вградения йонизатор, излъчваните от климатика йони разграждат частиците прах, акари, плесени, бактерии и вируси, като ги елиминират от въздуха. Допълнително предимство е овлажняването на въздуха, което оказва положителен ефект върху кожата и дава приятно усещане на свежест в климатизираната стая.
Удобството за потребителя е гарантирано, благодарение на стандартно вградения WiFi модул, който позвоялва да контролирате уреда от разстояние, така и чрез практични функции като 3D въздушен поток, осигуряващ оптимална циркулация на въздуха и равномерно разпределение на температурата в помещението.
Технически характеристики
| ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Клас | |
| За помещения (кв.м) | от 20 до 25 кв.м. |
| Енергиен клас на охлаждане | A+++ |
| Енергиен клас на отопление | A++ |
| Мощност BTU | 12000 BTU |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 70 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 60 куб.м. |
| Отдавана мощност на охлаждане (kW) | 1.40 – 3.50 – 4.30 |
| Отдавана мощност на отопление (kW) | 1.10 – 3.80 – 4.40 |
| Консумирана мощност на охлаждане (kW) | 1.21 |
| Консумирана мощност на отопление (kW) | 1.08 |
| SEER / сезонна ефективност в режим охлаждане | 8.50 |
| SCOP (сезонна ефективност при отопление) | 4.60 |
| Захранващо напрежение (V) | 220-240V |
| Работен диапазон на охлаждане (°С) | от -15 до 50°C |
| Работен диапазон на отопление (°С) | от -25 до 24°C |
| ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 21 dB |
| Ниво на шум (Вътрешно тяло) (dB) | |
| Размери Вътрешно тяло Ш х В х Д (mm) | 802x189x297 |
| Тегло Вътрешно тяло (кг.) | 8.6 кг. |
| ВЪНШНО ТЯЛО | |
| Ниво на шум (Външно тяло) (dB) | 54.5 dB |
| Размери Външно тяло Ш х В х Д (mm) | 765x303x555 |
| Тегло Външно тяло (кг.) | 26.7 кг. |
| Хладилен агент | R32 |
| Диаметър на тръбите | 6.35 mm / 9.52 mm |
| Произход | Китай |