Инверторен Климатик Fujitsu General ASHG12KETE-B / AOHG12KETA, 12000 BTU, Клас A++
- Наличност: В наличност
- Модел: ASHG12KETE-B / AOHG12KETA
- Марка: Fujitsu General
- Енергиен клас: Среден клас
- Охлаждане SEER: 7.30
- Отопление SCOP: 4.30
- Стандартна гаранция: 36 месеца
Купи с
13 x €48.84 (13 x 95.53 лв.)
|
|
12 x 103.78 евро |
Описание
ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН НА РАБОТА
Климатикът работи на охлаждане при външна температура от -10°C до +46°C и на отопление при външна температура от -15°C до +24°C.
СЕЗОННА ЕФЕКТИВНОСТ ПРИ ОХЛАЖДАНЕ И ОТОПЛЕНИЕ
Моделът ASHG12KETE-B разполага с енергийна ефективност при охлаждане Клас А++/SEER 7.30 и при отопление Клас А+/SCOP 4.30.
Нов и атрактивен дизайн
Дизайнът на серия KETЕ е насочен изцяло към европейските потребители, отговарящ на техните нужди и предпочитания за красиви заоблени форми и смели текстури. Предният панел на уреда е с атрактивна визия и уникален релефен дизайн в бял или черен цвят.
Хибриден топлообменник
Климатикът има хибриден топлообменник. Ефективността на топлообмена е значително подобрена с по-големия топлообменник. Чрез него се постигат по-високи стойности на SEER и SCOP. Използвана е турбина с кръстосан поток, със 7мм по-голяма от стандартните турбини. Постигнат е ефективен топлообмен с ниска мощност.
Повече комфорт
Голямата клапа и новият дизайн осигуряват ниски нива на шум и комфортен въздушен поток, който плавно се спуска по пода на помещението.
WI-FI МОДУЛ
Wi-Fi управлението позволява лесен контрол над климатичната система чрез смарт устройства - смартфон или таблет. Управлението на климатика може да се осъществи отдалечено от всяка точка на света.
Технически характеристики
| ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Клас | Среден клас |
| За помещения (кв.м) | от 20 до 25 кв.м. |
| Енергиен клас на охлаждане | A++ |
| Енергиен клас на отопление | A+ |
| Мощност BTU | 12000 BTU |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 80 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 65 куб.м. |
| Отдавана мощност на охлаждане (kW) | 0.90-3.40-3.90 |
| Отдавана мощност на отопление (kW) | 0.90-4.00-5.30 |
| Консумирана мощност на охлаждане (kW) | 0.93 |
| Консумирана мощност на отопление (kW) | 0.96 |
| SEER / сезонна ефективност в режим охлаждане | 7.30 |
| SCOP (сезонна ефективност при отопление) | 4.40 |
| Захранващо напрежение (V) | 220-240V |
| Работен диапазон на охлаждане (°С) | от -10 до 46°C |
| Работен диапазон на отопление (°С) | от -15 до 24°C |
| ВЪТРЕШНО ТЯЛО | |
| Ниво на шум (Вътрешно тяло) (dB) | 20 dB |
| Размери Вътрешно тяло Ш х В х Д (mm) | 950 x 295 x 230 |
| Тегло Вътрешно тяло (кг.) | 11 кг. |
| ВЪНШНО ТЯЛО | |
| Ниво на шум (Външно тяло) (dB) | 50 dB |
| Размери Външно тяло Ш х В х Д (mm) | 663 x 541 x 290 |
| Тегло Външно тяло (кг.) | 25 кг. |
| Хладилен агент | R32 |
| Диаметър на тръбите | 6.35 mm / 9.52 mm |
| Произход | Тайланд |