Инверторен Климатик Alpin Nordic - ASW-70KTN, 24 000 BTU, Клас A+++
- Наличност: В наличност
- Модел: Nordic - ASW-70KTN
- Марка: Alpin
- Енергиен клас: Висок клас
- Охлаждане SEER: 8.50
- Отопление SCOP: 4.60
- Стандартна гаранция: 36 месеца
Купи с
13 x €59.06 (13 x 115.51 лв.)
|
|
12 x 125.49 евро |
Описание
ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН НА РАБОТА
Климатикът работи на охлаждане при външна температура от -15°C до +53°C и на отопление при външна температура от -25°C до +30°C.
СЕЗОННА ЕФЕКТИВНОСТ ПРИ ОХЛАЖДАНЕ И ОТОПЛЕНИЕ
Моделът ASW-70KTN разполага с енергийна ефективност при охлаждане Клас А+++/SEER 8.50 и при отопление Клас А++/SCOP 4.60.
Усещане за прохлада без студен въздушен поток - охлаждане с Gentle Wind - Технологията за охлаждане Gentle Wind охлажда помещението като разпръсква въздух равномерно през хиляди микроотвори, така че няма неудобни студени течения, само меко течащ освежаващ въздух. С тази нова технология Alpin дава възможност на потребителите да живеят в комфортна и приятна среда на приятно охладен въздух.
Управлявай температурата от всякъде - Smart Life - Smart Home - Насладете се на по-интелигентно управление с пълен контрол с Alpin. Регулирайте температурата и променяйте настройките си по всяко време и навсякъде чрез приложението SmartLife-SmartHome.
Биполярен йонизатор - B.I.G Ionizer - Окислените йони се разпространяват във въздуха, сблъсквайки се с бактерии и вируси. Насладете се на спокойствие, клинично доказано, че инактивира протеиновите структури и противодейства на токсините във въздуха.
UVC Стерилизация - Ултравиолетова стерилизация - Ултравиолетовата светлина предлага превъзходна ефективност в противодействието на токсините. Сертифицирана процедура за пречистване унищожава ДНК/РНК на вируси и бактерии - доставяйки стерилизиран въздух, без отрицателни странични ефекти.
Интелигентен въздушен поток - Иновативната климатична система гарантира, че хладният въздух е насочен нагоре за широкообхватно освежаване в стил „душ“. Топлият въздух се издухва надолу, за да се осигури по-завладяващ въздушен поток „в стил одеяло“. Въздухът се разпределя по-равномерно, като се избягва горещо и задушно или екстремно студено разпределение.
Перфектно пречистен въздух - Ултравиолетовата светлина предлага превъзходна ефективност в противодействието на токсините. Сертифицирана процедура за пречистване унищожава ДНК/РНК на вируси и бактерии - доставяйки стерилизиран въздух, без отрицателни странични ефекти. В комбинация с биполярен йонизатор, който чрез окислени инактивира протеиновите структури на вируси и бактерии и противодейства на токсините във въздуха.
Прохлада без студен въздушен поток - Технологията за охлаждане Gentle Wind охлажда помещението като разпръсква въздух равномерно през хиляди микроотвори, така че няма неудобни студени течения, само меко течащ освежаващ въздух. С тази нова технология Alpin дава възможност на потребителите да живеят в комфортна и приятна среда на приятно охладен въздух.
Бърза и лесна поддръжка - Бързо и лесно почистване с демонтаж и монтаж за 20 секунди.
Новият дизайн, специално проектиран да улесни почистването и поддръжката на устройството, позволява разглобяването и сглобяването на вътрешното тяло за 20 секунди, лесно и бързо. 4 ключови компонента: капакът на филтъра, долната плоча на корпуса на вътрешното тяло, хоризонталната клапа и модула с вертикални дефлектори са снабдени със системи за затягане без винтове, за лесно разглобяване и незабавен достъп до филтъра и изпускателната решетка.
Електрически нагревател - Електрически нагревател монтиран на дъното на външното тяло , подобрява отоплителния капацитет на устройството, в условия на висока енергийна ефективност.
Отопление в екстремни температури - В режим на отопление, когато външната температура е ниска, спомагателния електрически нагревател във външното тяло, се активира автоматично, за да се увеличи производителността на климатика. Така той работи през зимата и при екстремни условия (външни температури до -25°C) при оптимални параметри и в условия на висока енергийна ефективност.
Подобрена инверторна технология - Спестете пари и се насладете на енергийна ефективност с инверторната технолгоия на Alpin. С до 40% икономия на енергия, Alpin Inverter помага за по-бързо достигане на зададената температура, като охлажда изпарителя до 18°C за 30 секунди, загрява до 40°C за 60 секунди и поддържа стабилна температура в рамките на ± 1°C. (*Данни, приложени към конкретни модели в условия на лабораторни тестове)
iFeel - I FEEL е температурен сензор, вграден в дистанционното управление на Alpin. Когато е активиран, режимът ще поддържа избраната температура там, където се намира дистанционното управление. I FEEL позволява по-прецизен контрол на температурата, където и да се намирате в стаята с дистанционното управление близо до Вас.
Самопочистване - Функцията за самопочистване осигурява, с помощта на иновативна технология, почиства изпарителя на вътрешното тяло, предотвратявайки появата на мухъл, елиминирайки възможните източници на неприятни миризми и поддържайки въздуха чист.
Самопочистването се осъществява на 4 стъпки:
Натрупване на лед на изпарителя
Размразяване на леда и отмиване на полепналата мръсотия
Изсушаване
Стерилизация с висока температура 56°C.Alpin Nordic се управлява от висок клас функционално безжично дистанционно управление с функция i-Feel, осигуряващо богат набор от режими и функции за управление. Alpin Nordic се управлява от висок клас функционално безжично дистанционно управление с функция i-Feel, осигуряващо богат набор от режими и функции за управление.
Alpin Nordic се управлява от висок клас функционално безжично дистанционно управление с функция i-Feel, осигуряващо богат набор от режими и функции за управление.
Wi-Fi интелигентен контрол - Можете да управлявате дистанционно климатика, чрез Wi-Fi функцията, с помощта на приложението Inteligent AC и смарт мобилен телефон.
DC Инверторна технология - Чрез DC инверторната технология напрежението и токът на двигателя се контролират, за да се осигури ефективна работа и намаляване на вибрациите.
Режим ЕКО - Климатикът достига зададената температура за най-кратко време, след което работи на ниска честота, поддържайки зададената температура, като в същото време намалява консумацията на енергия.
Охлаждане до -15°С - Уредът работи при оптимални условия, в режим на охлаждане, до външна температура от -15°С.
Отопление до -25°С - Уредът работи при оптимални условия, в режим на отопление, до външна температура -25°С.
Интелигентно размразяване - Цикълът на размразяване за почистване на леда на външното тяло и за възстановяване на функцията за отопление се активира автоматично, само когато е необходимо.
Лесно почистване - Вграденият въздушен филтър, с висока плътност, е лесен за достъп, през горната част на вътрешното тяло, лесен за разглобяване и може да се почиства с вода.
Коанда ефект - Въздушният поток равномерно и широко се разпределя отгоре надолу, като душ със студен въздух, в режим на охлаждане, и отдолу нагоре, като одеяло от топъл въздух, в режим на отопление.
Функция iFeel - Автоматична оптимизация на работата на климатика, чрез засичане на температурата на околната среда, с помощта на сензора в дистанционното управление.
Режим Super Turbo - С технологията Super Turbo Start, която позволява стартиране при висока честота от 100Hz, устройството достига зададената температура за 30 сек, в режим на охлаждане, и за 60 сек, в режим на отопление.
Таймер - Автоматичното включване/изключване на уреда е програмирано, в режим на работа и при зададена от потребителя температура.
Функция Sleep - Оптимизира на работата по време на сън, чрез автоматично регулиране на температурната крива, за да се увеличи комфорта на потребителя, като същевременно се пести енергия.
Технически характеристики
| ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Клас | Висок клас |
| За помещения (кв.м) | от 50 до 55 кв.м. |
| Енергиен клас на охлаждане | A+++ |
| Енергиен клас на отопление | A++ |
| Мощност BTU | 24000 BTU |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 150 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 130 куб.м. |
| Отдавана мощност на охлаждане (kW) | 1.83 – 6.91 – 7.82 |
| Отдавана мощност на отопление (kW) | 1.83 – 6.91 – 7.82 |
| Консумирана мощност на охлаждане (kW) | 1.94 |
| Консумирана мощност на отопление (kW) | 1.81 |
| SEER / сезонна ефективност в режим охлаждане | 8.50 |
| SCOP (сезонна ефективност при отопление) | 4.60 |
| Захранващо напрежение (V) | 220-240V |
| Работен диапазон на охлаждане (°С) | от -15 до 53° |
| Работен диапазон на отопление (°С) | от -25 до 30° |
| ВЪТРЕШНО ТЯЛО | |
| Ниво на шум (Вътрешно тяло) (dB) | 30 dB |
| Размери Вътрешно тяло Ш х В х Д (mm) | 333 x 1100 x 222 |
| Тегло Вътрешно тяло (кг.) | 13 кг. |
| ВЪНШНО ТЯЛО | |
| Ниво на шум (Външно тяло) (dB) | 59 dB |
| Размери Външно тяло Ш х В х Д (mm) | 803 x 967 x 421 |
| Тегло Външно тяло (кг.) | 47 кг. |
| Хладилен агент | R32 |
| Диаметър на тръбите | 6.35 mm / 9.52 mm |
| Произход | Китай |