Хиперинверторен Климатик Gree Soyal GWH09AKC-K6DNA1A-I / GWH09AKC-K6DNA1A-O + WIFI, 9000 BTU, Клас A+++
- Наличност: В наличност
- Модел: Soyal GWH09AKC-K6DNA1A-I / GWH09AKC-K6DNA1A-O
- Марка: Gree
- Енергиен клас: Висок клас
- Охлаждане SEER: 9.40
- Отопление SCOP: 5.10
- Стандартна гаранция: 60 месеца
Купи с
13 x €47.24 (13 x 92.40 лв.)
|
|
12 x 100.38 евро |
Описание
ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН НА РАБОТА
Климатикът работи на охлаждане при външна температура от -15°C до +52°C и на отопление при външна температура от -25°C до +24°C.
СЕЗОННА ЕФЕКТИВНОСТ ПРИ ОХЛАЖДАНЕ И ОТОПЛЕЛНИЕ
Моделът GWH09AKC-K6DNA1A разполага с енергийна ефективност при охлаждане Клас А+++/SEER 9.40 и при отопление Клас А+++/SCOP 5.10.
Охлаждане при -15°С
Моделът може да охлажда дори при екстремно ниски външни температури. Това го прави подходящ за помещения, в които е необходимо целогодишно технологично охлаждане.
Отопление при -25°С
Серия Soyal е проектирана да работи при екстремно ниски външни температури: до -25°С.
Изключителен дизайн
Серия Soyal има изключително впечатляващ, футуристичен дизайн. Централно на панела е разположен сензора за движение, който се грижи за комфорта на потребителите.
Сензор за движение
Климатикът може автоматично да регулира посоката на въздуха спрямо на положението на хората в помещението. Въздушният поток може да се настрои към хората или в противоположна на тях посока. Ако няма хора в помещението за определен период от време, климатикът преминава в енергоспестяващ режим.
Широк въздушен дефлектор
Големият и широк, моторизиран дефлектор позволява да насочвате въздушната струя спрямо личните Ви предпочитания и сезонен комфрот. През лятото струята може да се насочи към тавана, като дължината ѝ е 3,50м. По този начин се гарантина на близко разположените до климатика хора, че студената струя няма да наруши комфортното им пребиваване в помещението. През зимата широкият дефлектор насочва топлата струя към пода за по-бързо и равномерно затопляне на цялото помещение.
Независим ляв и десен поток
Има възможност за насочване на въздушния поток в 8 посоки, като 6 се избират ръчно и 2 са автоматични. Моторизираните лява и дясна клапа могат да работят независимо една от друга и да насочват въздушния поток в 2 противоположни посоки.
WI-FI МОДУЛ (ВГРАДЕН)
Wi-Fi управлението позволява лесен контрол над климатичната система чрез смарт устройства - смартфон или таблет. Управлението на климатика може да се осъществи отдалечено от всяка точка на света.
Технически характеристики
| ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Клас | Висок клас |
| За помещения (кв.м) | от 15 до 20 кв.м. |
| Енергиен клас на охлаждане | A+++ |
| Енергиен клас на отопление | A+++ |
| Мощност BTU | 9000 BTU |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 60 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 50 куб.м. |
| Отдавана мощност на охлаждане (kW) | 0.22-2.70-4.40 |
| Отдавана мощност на отопление (kW) | 0.80-3.60-5.00 |
| Консумирана мощност на охлаждане (kW) | 0.55 |
| Консумирана мощност на отопление (kW) | 0.75 |
| SEER / сезонна ефективност в режим охлаждане | 9.40 |
| SCOP (сезонна ефективност при отопление) | 5.10 |
| Захранващо напрежение (V) | 220-240V |
| Работен диапазон на охлаждане (°С) | от -15 до 52°C |
| Работен диапазон на отопление (°С) | от -25 до 24°C |
| ВЪТРЕШНО ТЯЛО | |
| Ниво на шум (Вътрешно тяло) (dB) | 19 dB |
| Размери Вътрешно тяло Ш х В х Д (mm) | 977 x 281 x 295 |
| Тегло Вътрешно тяло (кг.) | 17 кг. |
| ВЪНШНО ТЯЛО | |
| Ниво на шум (Външно тяло) (dB) | 53 dB |
| Размери Външно тяло Ш х В х Д (mm) | 899 x 596 x 378 |
| Тегло Външно тяло (кг.) | 37.5 кг. |
| Хладилен агент | R32 |
| Диаметър на тръбите | 6.35 mm / 9.52 mm |
| Произход | Китай |