Колонен Климатик Midea MFYA-24ARFN1, 24000 BTU, Клас А++
- Наличност: В наличност
- Модел: MFYA-24ARFN1
- Марка: Midea
- Енергиен клас: Междинен кла
- Охлаждане SEER: 6.50
- Отопление SCOP: 4.00
- Стандартна гаранция: 24 месеца
Купи с
13 x €80.88 (13 x 158.18 лв.)
|
|
12 x 171.84 евро |
Описание
ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН НА РАБОТА
Климатикът работи на охлаждане при външна температура от -15°C до +50°C и на отопление при външна температура от -15°C до +24°C.
СЕЗОННА ЕФЕКТИВНОСТ ПРИ ОХЛАЖДАНЕ И ОТОПЛЕЛНИЕ
Моделът MFYA-24ARFN1 разполага с енергийна ефективност при охлаждане Клас А++/SEER 6.50 и при отопление Клас А+/SCOP 4.00.
Тих режим
Вентилаторът на вътрешното тяло работи при много ниски обороти, като намалява шума и осигурява тишина и спокойствие.
Допълнителен електрически нагревател
Вътрешното тяло на климатика е с вграден допълнителен нагревател, което позволява повече мощност и по-ефективно отопление през зимните дни.
Автоматичен рестарт
В случай, че климатикът спре работа неочаквано, поради прекъсване на захранването, веднага след възобновяването му той ще се рестартира автоматично и ще започне работа с режима зададен преди спиране на захранването.
WI-FI МОДУЛ (ВГРАДЕН)
Wi-Fi управлението позволява лесен контрол над климатичната система чрез смарт устройства - смартфон или таблет. Управлението на климатика може да се осъществи отдалечено от всяка точка на света.
Работи на монофазен ток: 220V
Технически характеристики
| ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Клас | Междинен клас |
| За помещения (кв.м) | от 50 до 55 кв.м. |
| Енергиен клас на охлаждане | A++ |
| Енергиен клас на отопление | A+ |
| Мощност BTU | 24000 BTU |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 160 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 140 куб.м. |
| Отдавана мощност на охлаждане (kW) | 2.20-7.00-7.80 |
| Отдавана мощност на отопление (kW) | 1.50-7.60-8.65 |
| Консумирана мощност на охлаждане (kW) | 2.60 |
| Консумирана мощност на отопление (kW) | 2.40 |
| SEER / сезонна ефективност в режим охлаждане | |
| SCOP (сезонна ефективност при отопление) | 6.50 |
| Захранващо напрежение (V) | 220-240V |
| Работен диапазон на охлаждане (°С) | от -15 до 50°C |
| Работен диапазон на отопление (°С) | от -15 до 24°C |
| ВЪТРЕШНО ТЯЛО | |
| Ниво на шум (Вътрешно тяло) (dB) | 35 dB |
| Размери Вътрешно тяло Ш х В х Д (mm) | 405 x 1775 x 405 |
| Тегло Вътрешно тяло (кг.) | 31 кг. |
| ВЪНШНО ТЯЛО | |
| Ниво на шум (Външно тяло) (dB) | 58 dB |
| Размери Външно тяло Ш х В х Д (mm) | 845 x 702 x 365 |
| Тегло Външно тяло (кг.) | 51 кг. |
| Хладилен агент | R410А |
| Диаметър на тръбите | 6.35 mm / 15.88 mm |
| Произход | Китай |