Колонен Климатик Gree T-Fresh GVH48AL-M6DNC7A + WIFI (3 Ph), 48000 BTU, Трифазен, Клас А++
- Наличност: В наличност
- Модел: T-Fresh GVH48AL-M6DNC7A
- Марка: Gree
- Енергиен клас: Базов клас
- Охлаждане SEER: 6.10
- Отопление SCOP: 4.00
- Стандартна гаранция: 24 месеца
Купи с
13 x €129.51 (13 x 253.30 лв.)
|
|
12 x 275.16 евро |
Описание
ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН НА РАБОТА
Климатикът работи на охлаждане при външна температура от -15°C до 43°C и на отопление при външна температура от -15°C до +24°C.
СЕЗОННА ЕФЕКТИВНОСТ ПРИ ОХЛАЖДАНЕ И ОТОПЛЕЛНИЕ
Моделът GVH48AL разполага с енергийна ефективност при охлаждане Клас А++/SEER 6.10 и при отопление Клас А+/SCOP 4.00.
Turbo режим
Таймер
Часовник
Лицев панел с LED индикатор и touch screen
Интелигентно обезскрежаване
3D въздушен поток
Скорости на вентилатора на вътрешното тяло: 4/5
5 автоматични режима на работа в зависимост от температурата на околната среда
РАБОТИ НА ТРИФАЗЕН ТОК: 380V
WI-FI МОДУЛ (ВГРАДЕН)
Wi-Fi управлението позволява лесен контрол над климатичната система чрез смарт устройства - смартфон или таблет. Управлението на климатика може да се осъществи отдалечено от всяка точка на света.
Технически характеристики
| ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Клас | Базов клас |
| За помещения (кв.м) | от 75 до 80 кв.м. |
| Енергиен клас на охлаждане | A++ |
| Енергиен клас на отопление | A+ |
| Мощност BTU | 48000 BTU |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 260 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 210 куб.м. |
| Отдавана мощност на охлаждане (kW) | 12.50 |
| Отдавана мощност на отопление (kW) | 13.50 |
| Консумирана мощност на охлаждане (kW) | 3.44 |
| Консумирана мощност на отопление (kW) | 3.30 |
| SEER / сезонна ефективност в режим охлаждане | 6.10 |
| SCOP (сезонна ефективност при отопление) | 4.00 |
| Захранващо напрежение (V) | 380-415V |
| Работен диапазон на охлаждане (°С) | от -15 до 43°C |
| Работен диапазон на отопление (°С) | от -15 до 24°C |
| ВЪТРЕШНО ТЯЛО | |
| Ниво на шум (Вътрешно тяло) (dB) | 45 dB |
| Размери Вътрешно тяло Ш х В х Д (mm) | 587 x 1882 x 394 |
| Тегло Вътрешно тяло (кг.) | 57 кг. |
| ВЪНШНО ТЯЛО | |
| Ниво на шум (Външно тяло) (dB) | 69 dB |
| Размери Външно тяло Ш х В х Д (mm) | 1028 x 822 x 530 |
| Тегло Външно тяло (кг.) | 94 кг. |
| Хладилен агент | R32 |
| Диаметър на тръбите | 9.52 mm / 15.88mm |
| Произход | Китай |