Инверторен Климатик Mitsubishi Heavy Industries SRK63ZTL-W / SRC63ZTL-W, 21000 BTU, Клас А++
- Наличност: В наличност
- Модел: SRK63ZTL-W / SRC63ZTL-W
- Марка: Mitsubishi Heavy
- Енергиен клас: Среден клас
- Охлаждане SEER: 7.50
- Отопление SCOP: 4.60
- Стандартна гаранция: 36 месеца
Купи с
13 x €92.85 (13 x 181.59 лв.)
|
|
12 x 197.27 евро |
Описание
ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН НА РАБОТА
Климатикът работи на охлаждане при външна температура от -15°C до +46°C и на отопление при външна температура от -15°C до +24°C.
СЕЗОННА ЕФЕКТИВНОСТ ПРИ ОХЛАЖДАНЕ И ОТОПЛЕНИЕ
Моделът SRK63ZTL-W / SRC63ZTL-W разполага с енергийна ефективност при охлаждане Клас А++/SEER 7.50 и при отопление Клас А++/SCOP 4.60.
Климатиците от серия "SMART PLUS" - ZTL-W са новото попълнение в продуктовата гама на MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES. Те са проектирани да осигурят още повече уют и ефективна климатизация, с ниските си шумови нива на работа и високата енергийна ефективност А++.
Моделите са оборудвани с вградено Wi-Fi управление за отдалечен контрол по всяко време и от всяко място, за повече удобство и прецизен контрол на температурата.
Вътрешните тела се отличават със стилен и елегантен дизайн, който пасва перфектно на всеки интериор.
Машините работят безупречно и гарантират максимален комфорт както на охлаждане, така и на отопление дори при -15°C.
Характеристики:
Иновативна елегантна визия - създадена от италиански дизайнери, със заоблени контури и изчистени линии.
Цвят - бял.
Вградено Wi-Fi управление - контрол по всяко време и от всяко място през мобилното приложение Smart M-Air.
Jet технология за безшумен, равномерен и непрекъснат въздушен поток във всички части на помещението.
3D Auto - може да изберете най-подходящата охлаждаща или затопляща схема само от един бутон
Пестене на енергия – възможността за отдалечено управление и мониторинг на консумираната елек.троенергия от климатика в комбинация на икономичен режим, таймер или Fuzzy Auto Mode, чрез който устройството прави приблизителни изчисления какъв режим и температура да задейства, осигуряват по-ниски месечни разходи.
Филтър за мирис
Алерген-деактивиращ BIO CLEAN филтър, който успешно се справя и с влиянието с нежеланите частици и алергени във въздуха и гарантира, че полени, гъбички, бактерии надеждно се задържат и унищожават. След натискане на бутона „Allergen Clear Operation“, функцията се задейства в продължение на 90 минути, след което автоматично спира.
Функции за поддръжка и предпазване – самопочистване, самодиагностика, микрокомпютърно обезскрежаване, опцията за заключване на дистанционното
Други функции – Back-up switch, автоматичен рестарт след възстановяване на захранването, възможност за работа в режим охлаждане при ниски външни температури.
Ниски шумови нива на външното тяло.
Автоматичен контрол на клапите
Запаметяване на позицията на въздухоразпределителните клапи
Завъртане на въздухоразпределителните клапи във вертикално/хоризонтално направление
Автоматично премахва натрупаната скреж и намаляване на времето за размразяване
Режим за бързо постигане на желаната температура
Режим Home Leave Mode - климатикът ще се стартира веднага щом отчете по-ниски или по-високи от желаните от вас градуси.
Седмичен таймер
Самодиагностика - опростява поддръжката чрез посочване на системни грешки или аномалии при работа
Технически характеристики
| ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Клас | Среден клас |
| За помещения (кв.м) | от 50 до 55 кв.м. |
| Енергиен клас на охлаждане | A++ |
| Енергиен клас на отопление | A++ |
| Мощност BTU | 21000 BTU |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 130 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 120 куб.м. |
| Отдавана мощност на охлаждане (kW) | 1.20-6.30-7.10 |
| Отдавана мощност на отопление (kW) | 1.10-7.10-8.50 |
| Консумирана мощност на охлаждане (kW) | 1.84 |
| Консумирана мощност на отопление (kW) | 2.01 |
| SEER / сезонна ефективност в режим охлаждане | 7.50 |
| SCOP (сезонна ефективност при отопление) | 4.60 |
| Захранващо напрежение (V) | 220-240V |
| Работен диапазон на охлаждане (°С) | от -15 до 46°C |
| Работен диапазон на отопление (°С) | от -15 до 24°C |
| ВЪТРЕШНО ТЯЛО | |
| Ниво на шум (Вътрешно тяло) (dB) | 52 dB |
| Размери Вътрешно тяло Ш х В х Д (mm) | 230 x 294 x 998 |
| Тегло Вътрешно тяло (кг.) | 12 кг. |
| ВЪНШНО ТЯЛО | |
| Ниво на шум (Външно тяло) (dB) | 32 dB |
| Размери Външно тяло Ш х В х Д (mm) | 290 x 640 x 800 |
| Тегло Външно тяло (кг.) | 42.5 кг. |
| Хладилен агент | R32 |
| Диаметър на тръбите | 6.35 mm / 9.52 mm |
| Произход | Тайланд |