Хиперинверторен Климатик Fujitsu General ASHG14KGTE / AOHG14KGCA, 14000 BTU, Клас A++
- Наличност: В наличност
- Модел: ASHG14KGTE / AOHG14KGCA
- Марка: Fujitsu General
- Енергиен клас: Висок клас
- Охлаждане SEER: 7.11
- Отопление SCOP: 4.31
- Стандартна гаранция: 36 месеца
Купи с
13 x €65.74 (13 x 128.57 лв.)
|
|
12 x 139.67 евро |
Описание
ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН НА РАБОТА
Климатикът работи на охлаждане при външна температура от -10°C до +46°C и на отопление при външна температура от -15°C до +24°C.
СЕЗОННА ЕФЕКТИВНОСТ ПРИ ОХЛАЖДАНЕ И ОТОПЛЕНИЕ
Моделът ASHG14KGTE разполага с енергийна ефективност при охлаждане Клас А++/SEER 7.11 и при отопление Клас А+/SCOP 4.31.
Тънък и стилен дизайн
Тънкият и стилен дизайн е постигнат благодарение на многоредов топлообменник с висока плътност и високоефективната вентилаторна турбина.
Висока сезонна ефективност
Сензорът за присъствие отчита движението на хора и когато те напуснат помещението, системата преминава в икономичен работен режим. Когато потребителят се върне в стаята, системата автоматично се връща в предишния работен режим.
Супер икономичен режим
Супер икономичната функция "Economy" превключва системата в нискоенергиен режим, в който зададената температура се изменя с 1 градус, за да се постигне оптимален комфорт.
WI-FI МОДУЛ (ОПЦИЯ)
Wi-Fi управлението позволява лесен контрол над климатичната система чрез смарт устройства - смартфон или таблет. Управлението на климатика може да се осъществи отдалечено от всяка точка на света.Тънкият и стилен дизайн е постигнат благодарение на многоредов топлообменник с висока плътност и високоефективната вентилаторна турбина. Сензорът за присъствие отчита движението на хора и когато те напуснат помещението, системата преминава в икономичен работен режим. Когато потребителят се върне в стаята, системата автоматично се връща в предишния работен режим. Нов екологосъобразен хладилен агент R32.
Технически характеристики
| ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Клас | Висок клас |
| За помещения (кв.м) | от 35 до 40 кв.м. |
| Енергиен клас на охлаждане | A++ |
| Енергиен клас на отопление | A+ |
| Мощност BTU | 14000 BTU |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 105 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 105 куб.м. |
| Отдавана мощност на охлаждане (kW) | 0.90-4.20-4.50 |
| Отдавана мощност на отопление (kW) | 0.90-5.40-6.40 |
| Консумирана мощност на охлаждане (kW) | 1.17 |
| Консумирана мощност на отопление (kW) | 1.35 |
| SEER / сезонна ефективност в режим охлаждане | 7.11 |
| SCOP (сезонна ефективност при отопление) | 4.31 |
| Захранващо напрежение (V) | 220-240V |
| Работен диапазон на охлаждане (°С) | от -10 до 46°C |
| Работен диапазон на отопление (°С) | от -15 до 24°C |
| ВЪТРЕШНО ТЯЛО | |
| Ниво на шум (Вътрешно тяло) (dB) | 20 dB |
| Размери Вътрешно тяло Ш х В х Д (mm) | 834 x 270 x 215 |
| Тегло Вътрешно тяло (кг.) | 10 кг. |
| ВЪНШНО ТЯЛО | |
| Ниво на шум (Външно тяло) (dB) | 50 dB |
| Размери Външно тяло Ш х В х Д (mm) | 799 x 542 x 290 |
| Тегло Външно тяло (кг.) | 32 кг. |
| Хладилен агент | R32 |
| Диаметър на тръбите | 6.35 mm / 9.52 mm |
| Произход | Тайланд / Китай |